“Регіонал” Максим Луцький застосовує брудні виборчі технології в Кіровоградській льотній академії

Щойно "Студентська Свобода" викрила грабіжницькі "ініціативи" нардепа від Партії регіонів, голови Постійної комісії ВРУ з питань освіти і науки Максима Луцького в Національному авіаційному університеті, які полягають у системних поборах студентства при поселенні та проживанні в гуртожитках, як у Кіровограді, в структурному підрозділі НАУ – Кіровоградській льотній академії – цей кум Дмітрія Табачніка організував ще одну аферу під умовною назвою "Візьми відкріпний талон – поїдь 28 жовтня до Києва і проголосуй за Максима Луцького!"

До виборчого штабу "Свободи", редакцій місцевих ЗМІ і кандидатів у народні депутати України від опозиції вже звернулися десятки людей з інформацією про нахабні й настирливі "рекомендації подумати над тим, щоб у день виборів за відкріпним талоном проголосувати у Києві" на чітко вказаних дільницях. У бесідах керівництва академії з викладачами, технічним персоналом і студентами старших курсів називається і прізвище кандидата, за якого мають вкинути бюлетень кіровоградці. Це – "регіонал" Максим Луцький. Люди бояться називати свої прізвища і посади через цілком реальні переслідування й репресії, аж до звільнення, але не приховують обурення цією зухвалою маніпулятивною технологією. Вони не мають жодного бажання їхати до Києва і голосувати за вказівкою чи під наглядом та апелюють до ЗМІ, політичних партій і опозиційних кандидатів, щоби їх захистили від надмірної "любові" з боку високопоставленого чиновника, який безпосередньо впливає на організацію навчального процесу в Кіровоградській ДЛАУ НАУ, навзамін вимагаючи такого ж "палкого почуття" у день виборів.

На початку літа Максим Луцький вже був у Кіровограді, де провів виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань освіти й науки, на якому вирішували долю подальшого існування льотної академії. Тоді безапеляційно заявивши, що виділення коштів із державного бюджету на закупівлю семи навчальних літаків – це "останній шанс академії вижити і залишитись на плаву", Луцький, очевидно, лукавив. Справжнім тестом на виживання колективу стане, очевидно, здатність керівництва виша організувати турпоїзд "виборців-гастарбайтерів" у кількості 300 осіб на підтримку "улюбленого лобіста" у день голосування.

Голова ВМГО "Студентська Свобода", кандидат у народні депутати за списком "Свободи" Руслан Андрійко зазначив: "Цей приклад наочно демонструє, що "регіональна" банда Януковича-Азарова-Табачніка не гребуватиме жодними брудними технологіями, відвертим підкупом і залякуванням виборців, щоби зберегти за собою право і надалі грабувати і принижувати простих українців. Але ми не дозволимо їм це зробити. Льотною академією керує відома в обласному центрі людина, Почесний громадянин міста Кіровограда Сергій Неділько. Ми вимагатимемо від нього публічного пояснення чи спростування оприлюдненого нами ганебного факту схиляння до порушення виборчого законодавства, за яке, між іншим, передбачено кримінальну відповідальність.

Вважаємо, що в діях окремих працівників ДЛАУ, які займаються протизаконною виборчою діяльністю, є ознаки злочину, і на цей факт мають належним чином відреагувати правоохоронні органи, прокуратура, СБУ. Ми ж звертаємося до кіровоградців із закликом не боятися оприлюднювати факти незаконної діяльності влади. Їх кінець – близько! Тільки разом подолаємо беззаконня!"

Прес-служба Кіровоградської "Студентської Свободи"

Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>