Регіонал Луцький зізнався, що не впевнений чи отримуватимуть студенти стипендію

Відомий українофоб і за сумісництвом народний депутат від Партії регіонів Максим Луцький є головою комітету Верховної Ради з питань науки і освіти. Саме він з усіх сил намагається «пропхати» у Раду злочинний законопроект «Про вищу освіту» Дмитра Табачника. Проте, не зважаючи на суттєве значення цього закону, і в першу чергу для студентів, пан Луцький засумнівався чи отримуватимуть майбутні спеціалісти стипендії після прийняття цього закону.

Як відомо уряд пропонує підняти розмір виплати до прожиткового мінімуму, але в той самий час додаткові гроші для цього не виділені. Отже доводиться здогадуватися, що стипендію (хоч і вищу) отримуватимуть значно менше студентів.

За словами депутата Луцького, йому нічого невідомо з приводу додаткових критеріїв щодо того, хто буде або не буде отримувати стипендію. Отже цілком можливо, що стипендія стане привілеєм і студенти, які мають середній бал нижче за 5.0 будуть змушені брати гроші на проживання у батьків, а також замість занять ходити на роботу, що жодним чином не сприяє підготовці якісного фахівця.

Але це не єдине в чому сумніваються не лише студенти, але і сам пан Луцький. Він також зазначив, що невідомо, який саме бюджет матиме освітня сфера, адже «зараз ще існують проблеми в переговорах з Російською Федерацією щодо цін на газ»… Отакої! Чи матимуть студенти гроші для життя і навчання залежить, як керівництво домовиться з Росією. І це при тому, що ключовою обіцянкою Партії Регіонів був дешевий газ. За нього навіть Крим здали, а виявляється, що наше з вами майбутнє все одно ще залежить на скільки сильно «розкрутять» Україну щодо газу.

Чергова крапля обурення в загальне море ненависті до окупантів. Думаю вже всі ніяк не дочекаються коли це море вийде з берегів.

Андрій Бардис, голова Київської "Студсвободи"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>