Прихильниця Запорізької «Студентської Свободи» Марія Савва пожертвувала волоссям заради українських захисників

_hf291wag1k

    12 лютого 2015 року прихильниця Запорізької «Студентської Свободи» Марія Савва пожертвувала волоссям заради українських захисників. 

Молода патріотка підстригла власне довге волосся, котре відрощувала декілька років. За отримані з продажу кошти – 830 грн придбала термобілизну, балаклаву, рукавиці та шкарпетки. Цю подію висвітлив телеканал «Запоріжжя».
«Я давно думала, як допомогти нашим воїнам та водночас думала, над тим, щоб змінити зачіску. Одного дня, я йшла по вулиці і побачила оголошення про купівлю волосся. В той момент я подумала, що це якраз чудова можливість продати волосся і на отримані кошти купити найнеобхідніше для солдатів. Тоді я пішла у перукарню, підстриглась, а волосся продала. Наступного дня я купила теплі речі і відвезла все це у штаб допомоги», – зазначила прихильниця Запорізької «Студентської Свободи» Марія Савва.

Прес-служба Запорізької обласної ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>