Полтавська «Студентська Свобода» провела турнір з міні футболу за «Кубок Героїв»

З 13 по 15 вересня «Студентська Свобода» в Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка провела турнір з міні-футболу за «Кубок Героїв».

Загалом в турнірі прийняли участь 6 команд з факультетів університету: «вікторія» – факультет технологій та дизайну, «Орбіта» – природничий факультет, «Марамойки» – філологічний факультет, «Старт» – психолого-педагогічний факультет, «Мафія» – фізико-математичний факультет і команда «Студентська Свобода», яка представяла історичний факультет.

Перші 2 дні змагань команди грали в своїх турнірних таблицях і в останній день 15 вересня пройшли фінальні ігри, які визначили переможця, срібло і бронзу турніру.  

Останнє шосте місце турніру отримала команда філологічного факультету «Марамойки»,  5 місце відійшло команді факультету технологій та дизайну «Вікторія», 4 місце отримала команда природничого факультету «Орбіту», 3 місце виборола команда психолого-педагогічного факультету – «Старт», «Студентська Свобода» отримала срібло чемпіонату. «Кубок Героїв» і золото чемпіонату відійшло комані фізико-математичного факультету «Мафія».

Окрім кубку і медалей всі команди-учасники турніру отримали почесні грамоти, також студенти відзначили грамотами кращого воротаря та бомбардира чемпіонату.

«В Україні на даний момент молодь забуває наше коріння, наші традиції, цінності і наших Героїв. Саме тому цей турнір має подвійне значення. З одного боку ми зробили ще один крок до розвитку національного спорту в Україні і оздоровленням нашої молоді, а з іншого боку ми пропагуємо, наших, Українських Героїв, які віддали себе задля незалежної, соборної України.» – зазначив голова «Студентської Свободи» Юліан Матвійчук.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>