Полонська “Студентська Свобода” та “Сокіл” провела показ фільму до Дня українського кіно

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

13 вересня 2013 року полонська “Студентська Свобода” та “Сокіл” провела показ фільму Тараса Дроня “Доторкнись і побач”. Учасниками заходу були учні старших класів ЗОШ №2 і полонської гімназії. Подібні заходи з ініціятиви “Студентської Свободи” постійно відбуваюся у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському. Їхня мета – популяризувати українське мистецтво й виховувати учнівську молодь у патріотичному дусі.

Перед кінопоказом виступив помічник-консультант народного депутата України Ігор Олійник. “У нас чимало талановитих режисерів, які випускають чудові стрічки. Кінофільм “Доторкнись і побач”, який сьогодні ми показали для юних українців, з’явився 2013 року, але вже завоював найвищу відзнаку на Міжнародному кінофестивалі “Бригантина”, а також приз глядацьких симпатій на Міжнародному кінофестивалі “Wiz-Art”. Ми сподіваємося, що ця стрічка візьме ще багато премій.

Український кінематограф зараз як ніколи потребує підтримки простого українця, а ми як поціновувачі всього українського вважаємо своїм обов’язком популяризувати українське кіно. Тому ми йдемо у школи – це ж наше майбутнє! Кінострічка “Доторкнись і побач” не залишила нікого байдужим. Учасники перейнялись історією маленької, сліпої від народження дівчинки, батьки якої намагаються зібрати кошти для її лікування. Фільм показує нам, що не можна бути байдужими, адже саме байдужість руйнує нашу країну”, – поділився враженнями учасник заходу Ярослав Романчук.

Прес-служба Полонської районної організації ВО “Свобода”


Цей допис було опубліковано в Хмельниччина. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>