РОЗДІЛ: Вінничина

Вінничани вимагають від Президента припинити політичні репресії

Молодь Свободи м. Вінниця спільно з міськими активістами зняли відеозвернення до Петра Порошенка, в якому висувають свої вимоги.

Пане Президенте, чому реформи та люстрацію замінено безглуздим популізмом та політичними репресіями? Убивці Небесної сотні досі не затримані, натомість каральні органи переслідують патріотів, які спроможні боротися не тільки із Кремлем, але й з внутрішнім ворогом!

Детальніше »


  Також опубліковано в Відео, Звіт, Осередки | Теги: , , , | коментувати

  Вінницька молодь відзначила День Покрови

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  13 жовтня 2013 року МГО «Сокіл», МГО“Студентська Свобода” до Дня Покрови у м.Вінниця посадили дерева та привітали ветерана ОУН-УПА зі святом.

  Активісти посадили 40 саджанців грецького горіх у районі Поділля та у парку «Дружби народів». Після екологічної акції активісти пішли привітати 91-річного ветерана ОУН-УПА на Вінниччині – Михайла Венедиктовича Климчука. Багатолітній ветеран з великою радістю зустрів гостей і запросив до своєї оселі. Безкомпромісний борець за Українську Самостійну Соборну Державу, учасник багатьох всеукраїнських акцій у Києві, член проводу ОУН на Вінниччині, зв’язковий УПА “Південь” – Михайло Венедиктович є водночас талановитим художником, автором історичних полотен та портретів видатних діячів історії України.

  Детальніше »


   Також опубліковано в Звіт | коментувати