РОЗДІЛ: Хмельниччина

Кам’янець-Подільська “Студентська свобода” та “Сокіл” провела вишкіл з альпінізму «Студентська висота»

Untitled

17 листопада 2013 р. у Кам’янці-Подільському відбувся вишкіл з гірської підготовки «Студентська висота»

Міжнародний день студента патріотична молодь з Кам’янець-Подільської «Студентської свободи» та “Сокіл” вирішили відзначити в особливий спосіб – проведенням одноденного відпочинкового табору з елементами вишколу на берегах річки Смотрич. Висота скелі на які проводили заняття становила 25-30 метрів.

Детальніше »


  Також опубліковано в Звіт | коментувати

  Хмельницькі СтудСвобода та Сокіл: Пам’ятай дні наших визвольних змагань

  25 жовтня 2013 року Хмельницькі молодіжні організації “Сокіл” та “Студентська Свобода” провели черговий етап безстрокової акції “Пам’ятай дні наших визвольних змагань”.
  Цього разу учням 10–11 класів було продемонстровано кінофільм “Бандерівська столиця”.
  Учні захоплено слухали спогади-розповіді колишніх вояків УПА, задокументованих у фільмі. Особливо всіх вразила розповідь Мирослава Симчича – чотового війська УПА, що в боях під Космачем командував бойовою сотнею.

  Детальніше »


   Також опубліковано в Статті | коментувати

   Полонська “Студентська Свобода” та “Сокіл” провела показ фільму до Дня українського кіно

   OLYMPUS DIGITAL CAMERA

   13 вересня 2013 року полонська “Студентська Свобода” та “Сокіл” провела показ фільму Тараса Дроня “Доторкнись і побач”. Учасниками заходу були учні старших класів ЗОШ №2 і полонської гімназії. Подібні заходи з ініціятиви “Студентської Свободи” постійно відбуваюся у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському. Їхня мета – популяризувати українське мистецтво й виховувати учнівську молодь у патріотичному дусі.
   Детальніше »


    Опубліковано в Хмельниччина | коментувати

    Хмельницька обласна організація організувала спортивно–вишкільний табір поблизу гори Яворина

    вправи зі стрільби_small

    Понад пів сотні хлопців та дівчат Хмельницької області разом з побратимами зі Стрия, Вінниці та Тернополя пройшли десяти денний спортивно – вишкільний табір поблизу гори Яворина, з 5 по 15 липня.
    Перші три дні пройшли доволі важко не лише фізично а й морально. Переломний період , своєрідна акліматизація турбувала як, новачків, так і досвідчених таборовиків.

    Не зважаючи на дощову погоду, яка фактично протягом всього табору не давала свободівцям розслабитися, таборовики встигли досить багато зробити і побачити.

    Детальніше »


     Також опубліковано в Звіт | коментувати

     СтудСвобода та Сокіл провели табір “По стопах УПА”

     NNtUmwueVLk

     29-30 червня Кам’янець-Подільська молодіжна організація Сокіл та Студентська Свобода провела мандрівний вишкільний табір від Кам’янця-Подільського до с.Гуків. Немов боївка УПА, учасники долали скелі, густі ліса, та річки, ночували під відкритим небом, співали повстанські пісні. Пройшовши тернистий шлях через поля та ліси рідного поділля молоді свободівці, подолавши 60 кілометрів, добралися до хреста у с.Гуків, встановленого на честь та пам’ять великому українському лицарю та полководцю Роману Шухевичу. Там вони приєдналися до решти людей, які прийшли 30 червня вшанувати пам’ять Романа Шухевича.
     Детальніше »


      Також опубліковано в Звіт | Теги: , , , , , | коментувати