Олег Тягнибок: Влада тлінна. Нація – вічна

24 серпня 2011 року, на День Незалежности України, біля пам'ятника Тарасові Шевченку в Києві відбулася акція Комітету опору диктатурі. Виступаючи на вічі, лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок зазначив:"Сьогодні тут, біля пам'ятника генію української нації Тарасові Шевченку, – головний майдан нашої країни. Тут і по всій державі українці святкують наше найбільше свято – День Незалежности, попри будь-які рішення і заборони нинішньої тимчасової влади. Нам ніхто не заборонить святкувати найвеличніше свято – відновлення Незалежности. За неї мільйони українців віддали свої життя.

Святкуючи 20 річницю Незалежности, мусимо усвідомлювати і свою відповідальність. Чому сталося так, що на 20 році відновлення державности ми не ведемо мову про майбутнє нашої держави, не підбиваємо позитивні підсумки, не складаємо плани розвою нашої держави, а говоримо про політичні репресії, про кримінально-олігархічні антиукраїнські клани при владі, про приниження українців, про паплюження наших національних символів і почуттів, про соціальну українофобію? Усе це сталося з однієї причини – за часи Незалежности не відбулося основного: не було проведено докорінного очищення влади, не відбулася зміни політичних еліт. Комуно-комсомольська олігархічна система і далі працює в Україні. Кримінально-олігархічні клани, що беруть свій початок ще з окупаційних брєжнєвських часів, незалежно від кольорів їхніх прапорів, – головна перешкода у розвитку справжньої української держави.

Незалежність буває різною. Є політична незалежність, економічна, але на даному етапі ми, українці, маємо усвідомити необхідність розвитку внутрішньої моральної й духовної незалежности в кожному. Маємо остаточно звільнитися від наслідків окупаційного рабства, від принижень, від зрадницького "тушкування", від того, що когось можуть залякати або підкупити.

Наше спільне завдання – розробити і втілити в життя стратегію боротьби. Нинішня влада вже навчилася боротися з Майданом, що співає, тому нам потрібно протиставити їй нові рішучі методи боротьби, потрібно скоординувати діяльність наших місцевих депутатів, яких десятки тисяч по всій Україні, і головне – маємо мобілізовувати і вести на боротьбу націю.

Але я абсолютно впевнений у майбутньому нашої нації і держави. Виросло покоління ровесників Незалежности, які хочуть, можуть і готові змінити Україну.

Маємо пам'ятати і наших Героїв, які навіть в умовах відсутности перспективи воювали і клали свої голови в ім'я нашої свободи. Русичів, козаків, крутянців, холодноярців, вояків УНР і ОУН-УПА, Степана Бандеру і Романа Шухевича. Їхні заповіти ми повинні пам'ятати і втілювати в життя. І нехай біснуються наші вороги, забороняють, ставлять підніжки. Сміливо дивімося в майбутнє – тоді й переможемо. За нами Україна і нація!".
Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>