Охорона Табачника напала на студентів. Відео

ixJ0DF9k2dc

14 січня 2013 року охорона міністра-українофоба Д.Табачніка напала на студентів Київського національного університету будівництва і архітектури. Інцидент стався під час презентації студентами архітектурного факультету дипломних проектів.

Несподівано в університет увійшов міністр освіти Д.Табачник – у супроводі охоронців і інших одіозних особистостей. Серед них – колишній міський голова Києва, а нині провладний політик Омельченко, що й досі лишається на волі після нищення Києва і вбивства жінки. У супроводі був і кум Табачніка Максим Луцький – проректор НАУ, автор антистудентського закону “Про вищу освіту”, який знову намагаються проштовхнути. Як відомо, Луцький – мажоритарник-невдаха: попри масовий підкуп виборців, у Солом’янському районі столиці він програв вибори до Верховної Ради України, посівши лише третє місце. Запросив Табачніка до КНУБА його колишній помічник Петро Куліков, якого, незважаючи на протести студентства, поставили ректором головного архітектурного вишу України.

Звичайно, поява цих візитерів не могла не викликати обурення у студентів і викладачів. Табачніка зустріли вигуками “Ганьба!”, “Табачніка на нари!”, “Кулікова, Табачніка – геть!” та ін. За наказом чиновників охоронці напали на невдоволених студентів, почали їх бити й трощити камери. Спротив тільки посилився, тож, міністр зі своїм почтом поспішив втекти до ректорату. Така хамська поведінка вже стала ганебною традицією для всіх представників Партії регіонів та їхніх “бичків”.

У цей час на вулиці збирається дедалі більше невдоволених студентів, серед яких чимало прихильників “Студентської Свободи”. Коли посадовці повертались до своїх мерседесів, їх знову зустріли відповідними вигуками і сніжками.

Після побаченого до представників “Студентської Свободи” почали звертатися вдячні студенти КНУБА і пропонувати на майбутнє свою допомогу.

Голова Київської “Студентської Свободи” Андрій Бардис розповів: “Відразу після інциденту одного зі студентів-учасників конфлікту запросили в деканат “на розмову”. Попри очевидне свавілля охоронців, представники керівництва вишу почали звинувачувати студентів у “негідній поведінці” і соромити їх. Проте справжній українець не буде терпіти знущання над своєю країною і завжди гідно відповідатиме антиукраїнським силам. Кожен негідник незабаром відповість за свої злочини. “Студентська Свобода” неодноразово заявляла, що ворога України Табачніка зустрічатиме протестами де б він не з’явився. До такої протидії закликаємо кожного українця”.

 

Прес-служба “Студентської Свободи”


Цей допис було опубліковано в Відео, Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

5 коментарі

 1. Опубліковано 15.01.2013 о 15:10 | лінк

  Президентський Гамбіт
  http://cenzoriv.net/index.php?name=pages&file=Gambit

 2. Роман
  Опубліковано 18.01.2013 о 12:52 | лінк

  Хлопці,ідея добра у вас!Та на мою думку,вигуками”ганьба”та іншими,краще за них не станемо.Ви ж навіть слово ні кому не дали сказати,тільки питаннями”закидували”.Я згоден про їх не гідну поведінку,та і говорити про них та їх вчинки можна довго,но балачками пустими,результата не добємося.Потрібно діяти,та як?Це питання вже інше!

  З повагою до Студентської Свободи!

 3. dekabrist
  Опубліковано 19.01.2013 о 22:30 | лінк

  ТОлько что прочитал на каком то сайте, что студенты КНУБа отправили письмо с извинениями Табачнику,это студентам пригрозили или кто-то из руководства скорее всего челом бьет от страха противно,детей жалко их же никто в серьез не воспринемает, а какой у них там беспредел твориться в вузе знаю не по наслышке

  • Студентська Свобода
   Опубліковано 21.01.2013 о 13:17 | лінк

   Якщо знаєш щось, то розкажи нам!

 4. dekabrist
  Опубліковано 21.01.2013 о 17:44 | лінк

  А что говорить?Стыдно, что в такой пристижном вузе причем заметьте строительном, общежития в ужасном состоянии, а стоит проживание в этом году 4000 гривен,там разве что змеи еще не ползают,что ты пришел за знаниями на контрактной основе и тебе эти знания даже платно никто дать не хочет,отношение педсостава к первокурсникам просто ужас,для них они серая биомасса которую нужно отсеять если нет возможности заплатить за сессию,самое противное что пожаловаться не кому просто из-за боязни вылететь и за последствия которые могут быть тебе просто не дадут учиться

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>