Охорона КНУБА намагалась перешкодити розповсюдженню листівок проти Петра Кулікова. Відео

27 вересня 2012 року студенти Університету будівництва і архітектури, а також активісти "Студентської Свободи" провели роздачу листівок проти єдиного кандидата на посаду ректора КНУБА зама українофоба Табачника Петра Кулікова. Це не сподобалось охороні КНУБА, яка намагалась завадити розповсюдженню. В приватній розмові один із охоронців зізнався, що наказ перешкодити активістам надав проректор з навчальної роботи і комплексного розвитку Геннадій Лагутін. Той самий Лагутін, який не так давно втік від студентів, які вимагали пояснень щодо додаткових оплат за гуртожиток (http://studsvoboda.org.ua/content/238).

Нагадаємо, що декілька днів тому студентам КНУБА представили Петра Кулікова як майбутнього ректора (http://studsvoboda.org.ua/content/298). Пан Куліков відомий своєю підтримкою антиукраїнських ініціатив міністра освіти Табачника. На одній з акцій протесту Куліков назвав студентів "бидлом".

Група "КНУБА проти Кулікова!": http://vk.com/club43438895
Зустріч Кулікова зі студентами КНУБА: http://www.youtube.com/watch?v=4OtwWYCccpE

Прес-служба Київської "Студентської Свободи"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>