Оболонська “Студсвобода” прибрала набережну Дніпра

27 травня 2012 року Оболонська районна організація "Студентська Свобода" провела екологічну акцію з прибирання зеленої зони вздовж Дніпра та прилеглих територій. До прибирання також приєдналися небайдужі містяни, які в цей час відпочивали біля річки. Спільними зусиллями було зібрано 20 пакетів зі сміттям.

Після акції активісти розклеїли листівки, які нагадуватимуть людям про необхідність дотримання чистоти, адже, як наголошують свободівці, "чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять".

"Сьогодні ми продемонстрували, що навіть невелика кількість активних людей може навести чистоту на доволі великій та забрудненій території, де щодня відпочивають сотні осіб. Радує й те, що не залишаються осторонь і долучаються до прибирання місцеві мешканці, яким також набридло це неподобство із забрудненням території уздовж Дніпра.

Очевидно, що комунальні служби не те що рідко прибирають, вони тут ніколи і не з'являлися. Хоча це не дивує, адже коли у владних кабінетах засів "бруд", то і в країні загалом – відповідна ситуація. Але, на щастя, є свідомі українці, які не залишаються осторонь цієї проблеми і показують на власному прикладі, що треба дбати про чистоту своєї країни", – прокоментував організатор Вадим Кудовбенко.

Прес-служба Київської "Студентської Свободи"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>