Миколаївській Сокіл та “Студентська Свобода” вшанували пам’ять Героїв Крут

Миколаївській "Сокіл" та "Студентська Свобода" ходою та мітингом вшанували пам'ять Героїв Крут. 29 січня 2012 року активісти МО МГО "СОКІЛ" та МО МГО "Студентська Свобода" не дивлячись на мороз зібрались,аби вшанувати пам'ять молодих хлопців,які у далекому 1918 році загинули,захищаючі від червоних загарбників залізничну станцію Крути що під Києвом.

Пройшовшись у супроводі міліції центральним проспектом міста з традиційними націоналістичними гаслами,зупинились біля пам'ятної дошки жертвам політичних репресій та хвилиною мовчання вшанували пам'ять закатованих земляків.

Кінцевим пунктом ходи був Великий Хрест-Пам'ятник Жертвам Голодомору-традиційне місце проведення заходів із вшанування жертв комуністичного терору.Тут миколаївські патріоти провели мітинг,де кожен бажаючий міг звернутись до побратимів із промовою.Зокрема голова Миколаївської міської організації ВО "Свобода" Ігор Дерев'янко наголосив: "Ми не погоджуємося з тим, що Герої Крут жертви. Ні! Ці хлопці свідомо йшли на можливу смерть, відстоюючи ідею Вільної України зі зброєю у руках. Бій «Крутянци» вели стійко та вміло під керівництвом досвідчених військових. Й підтвердження цьому значні втрати «червоних», що в кілька разів перевищували втрати українців. Якщо б не зрадливий удар у спину, не відомо, як повернулись події. Битва під станцією Крути-це справжні українські Фермопіли. Це перемога українського духу. Ні хто з Героїв не просив пощади, вмирали з піднесеною головою, з вигуками «За Україну». Нажаль трагедія сталася з-за недолугості політичного керівництва. Але ми вміємо робити правильні висновки. Ми йдемо до перемоги. Герої Крут нас надихають у боротьбі.

Також хочеться спростувати ствердження, що в Миколаєві немає своїх справжніх героїв Визвольних Змагань. Підтвердження?  Годзиковський Іполит Якович (псевдо «отаман Хмара»), народився у нашому рідному Миколаєві, у родині професійного військового, сам став кадровим військовим. У 1917 року свідомо пішов служити українському народу. Один з перших почав формувати загони Вільного козацтва. Командир дивізії Дієвої армії УНР. Хоробро загинув у боях з чекістами у важкому 1921 році. Слава Героям!"

На завершення організатор заходу-заступник голови МОО ВО "Свобода", Голова МОО МГО "Сокіл" Демид Губський у зверненні до побратимів зазначив: "Шановні побратими!Сьогодні,як і в попередні роки,я радий бачити ваші осяяні рішучісттю та жагою боротьби за справедливість обличчя.Хочу подякувати вам за те що ви не полінились у морозний вихідний день вийти аби вшанувати пам'ять наших однолітків,які тоді,у далекому 1918 році вийшли на вірну загибель та віддали життя за Батьківщину.Вочевидь,з дитинства батьки виховували їх саме в такому дусі-дусі того,що в них було лише два шляхи-або вийти у разі потреби зі зброєю в руках та відстояти право на волю,на щасття, або загинути в боротьбі,але не відсидітись вдома,як не відсиділись сьогодні й ви.

Усі наші сьогоденні лиха почались саме тоді-у 1918 році,коли червона наволоч прийшла на нашу землю, наголошучі на своїх намірах відстоювати інтереси робітників та селянства. Але вже за кілька років вони почали нищити українців-масово,не дивлячись на класову приналежність та походження. Нажаль тоді тих молодих патріотів було надто мало аби відстояти Україну. Напів-п'яна червона орда увірвалась сюди й розчистила шлях для втілення злочинних задумів усіх цих косіорів,петровських та сталінів. Протягом семидесяти років наш народ нищили,прикриваючись байками про світле майбутнє комунізму,і сьогодні нащадки тих катів продовжують нищити нас розповідаючи про "покращення життя вже сьогодні.

Але ж не з того тіста зроблені українці,щоб дозволяти безкарно знущатися на собою. Прикладом цьому-гайдамацький рух визвольні війни,ОУН-УПА,ми з вами. Як би не тиснули на нас вороги,як би не рвали нашу країну на шматки,ми завжди знаходили в собі сили повстати та об'єднати зусилля задля збереження своїх територій та існування своєї Нації.

Цього року ми маємо,можливо, останній шанс врятувати ситуацію без великої крові. Цей шанс-вибори до Верховної ради України. Мало голосувати-треба відстояти свої голоси. Якщо ж не зможем-тоді на нас чекає шлях революційний. Не зможемо відстояти інтереси титульної нації конституційним шляхом-доведеться відстоювати через вулиці.Але такий метод волевиявлення-вкрай небажаний,і я щиро сподіваюсь що до цього не дійде,хоч ми й готові до цього.Заради того щоб нам не ховати одне одного,щоб не лити сльози на могилах побратимів,маємо зробити все від нас залежне,щоб уникнути цього.Наші опоненти мають величезні гроші,підтримку з-закордону,власні ЗМІ,до їх послуг каральні апарати СБУ,МВС,на них працює наскрізь прогнила судова система.А в нас є Ідея Нації.І це більше.Тому що всі їх важілі тимчасові,а Ідея Нації безсмертна.Вибори також не будуть для нас розвагою-на нас чекають вуличні протистояння,репресії,залякування. Але я вірю-ми витримаємо це випробування з гідністтю й уся країна здивується чисельності першої націоналістичної фракції у Парламенті,яка будуватиме таку країну,за яку боролись та гинули крутянці.Слава Перемозі"

Мітинг було традиційно завершено виконанням державного славеня.

 

 

 

 


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>