МВС розпочала чергову хвилю репресій проти київської “Студсвободи”

25 травня 2012 року близько 7-00 двоє працівників МВС у цивільному увійшли у квартиру представника київської "Студентської Свободи" Сергія Аксенюка та вручили йому повістку на допит до старшого слідчого ГУ МВС України в місті Києві Козлова Романа Олександровича.

У повістці вказано, що свободівця допитуватимуть 25 травня о 9-00 у справі №0431261 за ч.2.ст.296 Кримінального Кодексу України (хуліганство скоєне групою осіб).

Про які саме події йдеться працівники МВС не пояснили. Однак Сергій Аксенюк був учасником акцій протесту проти незаконних забудов 4 травня 2012 року у парку "Перемога" (http://www.svoboda.kiev.ua/diyalnist/novyny/029664/ ) та під час акції протесту проти демонстрації українофобського фільму "Матч" у кінотеатрі "Україна"http://www.svoboda.kiev.ua/diyalnist/novyny/029664/ .

Прес-служба "Студентської Свободи"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>