Марш за якісну освіту у Києві

Студенти, наш час настав!
Підприємці вийшли проти Податкового кодексу, пенсіонери – проти Пенсійного, афганці і чорнобильці штурмували Раду через урізання пільг. Черга студентів повстати проти бандитів!

Верховна Рада приймає закон «Про вищу освіту». Проект Закону "Про вищу освіту" вже внесений у порядок денний Верховної зРади на 13-16 березня.
Що нас чекає?
• стипендію отримуватимуть тільки відмінники;
• контрактникам зможуть постійно підвищувати плату за навчання ;
• будь-кого зможуть вигнати за «академічний плагіат», якщо не вкажеш джерело інформації в контрольній чи рефераті. А точніше, якщо не заплатиш або не будеш мовчати;
• повернуться вступні іспити. Їх куплятимуть тупі мажори, а здібні діти з незаможних сімей не зможуть поступити до ВУЗу;
• університети будуть повністю контрольовані Міністерством освіти, тобто українофобом Табачником. Фактично ліквідовується автономія ВУЗів.

Окрім того бездарне керівництво Табачника супроводжувалось постійними корупційними скандалами, провалами вступних кампаній та постійним обмеженням соціальних і національних прав українських студентів.

Євро 2012 принесло чергові випробування для молоді. Студентів планують виселити з гуртожитків вже в травні. Натомість засилити в кімнати гостей іноземців. Ремонт гуртожитків Медичного університету ім. Богомольця змушують робити самих студентів за власний рахунок. Мешканці гуртожитків НПУ ім. Драгоманова замерзають напередодні Євро, адже температура в приміщеннях вночі опускається до 10градусів. 

Вимоги маршу:
— Відставка українофоба і невігласа Табачника з посади Міністра освіти і науки, молоді та спорту України;
— Відхилити антистудентський Проекту Закону "Про вищу освіту"
— Припинити незаконне виселення студентів з гуртожитків до Євро 2012

Йдемо відстоювати своє майбутнє!
20 лютого о 10:00 збираємось на Майдані Незалежності і йдемо маршем до Верховної Ради! Кожен бере шумові інструменти (пляшки з камінням і т.п.), плакати проти Закону 9655, а найголовніше всіх своїх друзів!
Банду на нари, тоді підем на пари!

Зустріч у "Facebook"Зустріч "Вконтакте".


Цей допис було опубліковано в Анонси. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>