Київські студенти організували для дітей-сиріт подорож до “Джунглі парку” та зводили до кінотеатру

15 січня 2011 року Київська “Студентська Свобода” запросила в гості до столиці мешканців Богуславського дитячого будинку “Оберіг”. В будинку мешкає 20 дітей віком від 6 до 16 років. Діти відвідали “Джунглі парк” – одну з найбільших пересувних зоологічних виставок в Україні.

На території парку мешкає багато екзотичних тварин: змії, крокодили, ящірки, мавпи, жаби, черепахи, лемури, нутрії; різні птах: папуги, сови, ворони; комахи: павуки тарантули, птахоїди та скорпіони.

“Адміністрація пішла нам на зустріч, зробивши 50% знижку для діточок, а також для супроводжуючих. Діти фотографували, гладили та розмовляли з тваринами, до деяких папуги навіть йшли на руки, що не могло не викликати захоплення”, – каже організатор подорожі Ярослава Беззабава.

Після екскурсії у “Джунглі парку” діти вирушили у чарівний світ кіно, де переглянули фільм у 3D під назвою “Хранитель часу”. Їли поп-корн і насолоджувались об’ємним зображенням.

І на останок, для закріплення позитивних вражень поїхали у заклад харчування, де всі дітлахи смачно пообідали та отримали подарунки на пам’ять про подорож до Києва.

“Це була вже не перша наша зустріч з вихованцями Богуславського дитячого будинку, тому діти почувають себе дуже комфортно, їм з нами було весело. Можна в перервах між заходами пограти у сніжки, пожартувати, а також поговорити.

Малюки їздять до Києва не часто, до того ж це недешево, тому ми планували цей захід максимально насичений подіями, аби діти отримали як можна більше вражень від поїздки. Думаю, це нам вдалося. А в нагороду за наші старання ми отримали посмішки на дитячих обличчях.

Робота з дитячими будинками – важлива частина діяльності “Студентської Свободи”, адже молодь – це наше майбутнє, а сироти найбільше потребують нашої підтримки та розуміння. Прощання, як завжди важкі, але, обіймаючи, малюки запрошують нас до Богуслава і ми неодмінно приїдемо”, – зазначила Ярослава Беззабава.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>