Київські студенти допомогли таращанському дитячому будинку

Руслан Андрійко разом з дітьми в Таращанському притулку "Надія"5 лютого 2012 року активісти Київської "Студентської Свободи" спільно з Таращанською організацією Всеукраїнскього об'єднання "Свобода", відвідали міський дитячий будинок "Надія". У сиротинці мешкає 11 дітлахів віком від 2 до 16 років зі складних сімей.

Активісти "Свободи" закупили солодощі та фрукти для малечі, а також побутову хімію та необхідні речі для потреб дитбудинку. Свободівці показали дітям українські мультфільми, поспілкувалися зі старшими та побавилися з молодшими мешканцями сиротинця.

По завершенні відвідин студенти поспілкувались з директором дитячого будинку, яка розповіла про переваги та недоліки в роботі будинку, а також про тяжкий психологічний та моральний стан дітей з неблагополучних сімей, про складність адаптації цих дітей до тяжких умов соціуму. Свободівці пообіцяли надалі допомагати дітям та частіше їх відвідувати.

Голова "Студентської Свободи" Руслан Андрійко зазначив: "Київські студенти приділяють багато уваги роботі з сиротинцями. Діяльність будь-якої націоналістичної організації повинна приносити реальну користь суспільству. Тому "Студентська Свобода" активно займається пропагандою здорового способу життя серед молоді, екологічними акціями, а також допомогою ветеранам УПА та дітям з сиротинців. Найкращою допомогою цим дітям були не солодощі та подарунки, а щире спілкування та моральна підтримка. На жаль, старші діти важче ідуть на контакт, молодші – набагато легше. Кожен з нас отримав величезне задоволення від спілкування з малюками. Такі зустрічі треба проводити регулярно, щоби вони давали результат".

Руслан Андрійко разом з дітьми в Таращанському притулку "Надія"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>