Київська “Свобода” провела лекцію “Здоровий спосіб життя – здорова нація”

4 травня 2012 року за ініціативи Святошинської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та підтримки бібліотеки імені М. Дубова було організовано зустріч з учнями середніх класів київської загальноосвітньої школи №50. Тема зустрічі – здоровий спосіб життя. На зустріч, яка відбулася в неформальній обстановці, прийшло більше сотні школярів. Доповідач, член комітету Київської міської організації ВО "Свобода" Євген Карась виклав цікавий матеріал щодо діяльності тютюнових та алкогольних корпорацій з метою розширення впливу та набуття залежності від тютюну та алкоголю саме серед молоді.

Лектор зазначив, що саме наркотиків в Україні щороку гине близько 10 тисяч молодих українців. Для порівняння було наведено кількість загиблих воїнів в десятилітній Афганській війні – близько 35 тисяч. Отож олігархічні клани, які дорвалися до влади і ставлять за мету реалізацію бізнес-плану під назвою "Данєцкая Україна", нехтують здоров'ям нації заради особистого збагачення. Так, за 20 років незалежності нашої країни не збудовано жодного дитячого спортивного комплексу, зате проводиться забудівля спортивних та дитячих майданчиків, парків, рекреаційних зон. До цих пір не ухвалено закон про повну заборону реклами тютюнових та алкогольних виробів. За виконанням Закону "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення" ніхто не слідкує. Якщо в Києві хоч робиться видимість якоїсь діяльності зі сторони влади, то в регіонах молодь просто спивається.

Тож зустрічі, які організовує ВО "Свобода" – чи не єдині заходи, що проводяться з молоддю з метою популяризації здорового способу життя та відродження здоров'я нації. Адже саме українській молоді будувати могутню Україну, відроджувати Українську Націю та традиції.

Працівники бібліотеки зробили добірку літератури щодо пропагування здорового способу життя та виставили її на окремому стенді. В цілому учні та вчителі школи проявили неабияку зацікавленість зустріччю.

Голова Святошинської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Прохор Антоненко зазначив: "Молодь – це майбутнє України та надія на відродження нації після знищення українців репресіями та голодоморами під час совєтської окупації. Коли пропаганда алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії та різних збочень серед молоді фактично є державною політикою, коли спортсмени замість пропаганди спорту рекламують пиво за грошові гонорари, ми не маємо іншого виходу, як йти в школи й університети та боротися проти деградації молодого покоління".


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>