Київська “Студентська Свобода” відвідала дитячий будинок у Боярці

Свободівці разом  з сиротами24 грудня 2011 року Київська міська громадська організація «Студентська Свобода» завітала до вихованців Дитячого будинку «Родина», що у місті Боярка Києво-Святошинського району. В цьому закладі виховуються 32 дитини різного віку. Патріоти привітали дітей із Днем Святого Миколая, прийдешнім Новим роком і Різдвом.


Дітки із задоволенням подивились українські мультфільми молодих авторів, розповіли про свої захоплення, а наймолодші привітали гостей чудовою піснею про Святого Миколая. По завершенню зустрічі кожному був вручений подарунок від Миколая, а адміністрації закладу передані необхідні речі, зокрема комплекти постільної білизни.

 

«Студентська Свобода» продовжує гарну традицію вітати вихованців сиротинці із святами. Сьогодні ми побували в м. Боярка, а вже завтра вирушаємо в інші подібні заклади Києва і області. На благодійні внески ми купуємо ті речі, які необхідні конкретному будинку. І звичайно малеча не залишиться без подарунків та ігор. Та найголовніше це живе спілкування з дітьми, яке не виміряєш жодними матеріальними благами», – зазначив голова Київської «Студентської Свободи» Андрій Бардис.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>