Київська «Студентська Свобода» розпочинає цикл інтерв’ю з ветеранами УПА

«Студентська Свобода» Києва розпочинає запис циклу інтерв’ю з ветеранами Української Повстанської Армії, що проживають в місті Києві та Київській області. Всі записи будуть представлені на сайті «Студентської Свободи».

«Розвиток технологій дозволяє нам зафіксувати спогади борців за волю України, так би мовити, з перших вуст і донести їх до широкого загалу засобами Всесвітньої мережі. Наш обов’язок пам’ятати про подвиг воїнів УПА, зберегти цілісність України та продовжувати боротьбу за національну і соціальну справедливість, що зробить нашу державу українською по суті, а не на папері. Також ми маємо докладати всіх зусиль щоб ті, що вибороли незалежність України мали гідні умови життя, визнання на державному рівні та повагу своїх нащадків» – зазначив голова Київської «Студсвободи» Андрій Бардис.

Перше інтерв’ю з цього циклу було записане з Ткачівським Василем Олексійовичем, що служив в Українській Повстанській Армії з 1943 року. Його курінь Хмари і Чорноти вів боротьбу на теренах Галицького району Івано-Франківської області.

Прес-служба Київсбкої "Студсвободи"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>