Київська “Студентська Свобода” проводить збір коштів для ветеранів УПА до свята Покрови

Вже традиційно Київська “Студентська Свобода” розпочинає збір коштів для допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, які живуть у столиці та на Київщині. Як відомо, вояки УПА не мають офіційного статусу ветеранів Другої світової війни, отже, не отримують допомоги від держави.

Голова Київської “Студентської Свободи” Андрій Бардис зазначив: “Досі українські можновладці, виховані на совєцькій пропаганді, не спромоглися визнати подвиг повстанців на державному рівні. Але боротьба упівців визнана і шанується українським народом. Тому лише своїми силами ми можемо хоч якось полегшити тяжкі старечі літа славних синів української землі, які вказали нам шлях боротьби за Українську Державу до остаточної перемоги. Уже найближчим часом “Свобода” буде в парламенті і докладе всіх зусиль для державного визнання УПА. Натомість злочини НКВД отримають гідну оцінку на публічному суді над совєцькими окупантами”.

Київська “Студентська Свобода” закликає всіх, кому небайдужа доля ветеранів УПА, долучитися до благодійного збору коштів, які буде передано ветеранам на свято Покрови.

Гроші можна приносити в офіс Київської “Свободи” (вул. Богдана Хмельницького, 59-В, офіс 12).

Також можна перерахувати кошти на карту “Приват Банку”. Перерахування готівки у відділенні “Приват Банку”: необхідно вказати операціоністу номер картки для поповнення 6762468305153383. Призначення платежу: “благодійний внесок”. Отримувач: Бардис Андрій Вікторович.

Перерахування готівки в інших українських банках. Установа банку: “ПриватБанк”. Рахунок отримувача: 29244825509100. МФО: 305299. ЄДРПОУ: 14360570. Призначення платежу: “благодійний внесок” на карту 6762468305153383. Отримувач: Бардис Андрій Вікторович.

Деталі – за телефоном (093) 647-67-97.

Прес-служба Київської “Студентської Свободи”


Цей допис було опубліковано в Анонси, Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>