Київська “Студентська Свобода” організувала подорож до замку Святого Миколая для дітей з трьох дитбудинків

Протягом місяця київські студенти проводили збір коштів та речей для дітей, позбавлених батьківської опіки. За цей час свободівці та небайдужі українці зібрали 9700 гривень. Також було зібрано багато речей, одягу, взуття, іграшок, постільної білизни, українських книжок. Ініціативу націоналістів підтримали студенти Авіаційного університету, які відвідали Фастівський дитбудинок.

19 грудня 2011 року "Студентська Свобода" спільно з Українською православною церквою Київського Патріархату та іншими організаціями облаштували на території Дарницького району садибу Святого Миколая. На захід прибула величезна кількість дітей, здебільшого з дитячих садочків району. Також свободівці запросили та забезпечили дітей з трьох дитячих будинків Київської области: благодійна організація "Місто щасливих дітей" (Київ, 12 дітей), дитячий будинок сімейного типу Родина Соломахіна (Бориспіль, 9 дітей) та дитячий будинок сімейного типу Родина Абаєвих (Бориспіль, 10 дітей).

На території садиби відбувався концерт для дітей, казкові герої вітали малюків зі святом, проводили ігри та конкурси. Також там встановили та прикрасили велику ялинку. Діти заходили до замку Миколая, де мали змогу подивитися виставу. Кожен малюк отримав солодкий подарунок з рук господаря свята.

Церемонію запалення ялинки очолив ініціатор і організатор свята – настоятель Церкви святого Миколая отець Віталій.

Після запалення ялинки дітей та батьків привітав голова Сумської організації ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко, який поділився спогадами з дитинства та висловив надію, що Святий Миколай скоро витіснить з української ментальності "Дєда Мароза".

Голова "Студентської Свободи" Руслан Андрійко зазначив: "Свята Миколая з нетерпінням чекають усі малюки. Приємно усвідомити, що цього року відчули радість також діти, позбавлені батьківської опіки. Малюки були по-справжньому щасливі, адже подібні свята вони бачать рідко. Я хочу привітати всіх дітей та дорослих зі Святом Миколая і побажати здійснення мрій та висловити сподівання, що в найближчому майбутньому кожна дитина в Україні буде мати маму і тата, адже про це мріє кожен мешканець дитячого будинку. Передаю подяку від дітей усім добродіям, які долучилися до збору коштів і завдяки яким свято стало можливим. Зібрані кошти, одяг та книжки буде доставлено в дитячі будинки Київщини протягом новорічних свят. Закликаємо інші організації підтримати ініціативу "Студентської Свободи".

Прес-служба "Студентської Свободи"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>