Київська молодь показала червону картку Януковичу

27 лютого 2012 року в Києві біля Адміністрації Президента українська молодь підвела підсумки дворічного правління Віктора Януковича та його команди. Молоді патріоти висловили свої претензії до уряду і вимагали прибрати Януковича "з поля".

Акцію ініціювали молоді активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода", ВО "Батьківщина", "Фронту Змін" та Народного Руху України. Також захід підтримали інші молодіжні середовища. Ця акція стала стартом національної молодіжної кампанії "Вставай!" із головним завданням – виведенням з української політики Януковича та його команди.

Учасники нагадали про конкретні обіцянки, дані молоді, від яких Янукович відступився у своїй діяльності на президентській посаді.

Під час цього заходу присутні тримали плакати з написами "Тотальна українофобія замість якісного розвитку освіти", "Будує Межигір'я замість житла для молоді", "Фінансує тушок замість підвищення стипендії" тощо. Вони скандували гасла "Ганьба владі!", "Революція!", "Януковичу червону картку!" та інші.

Кожен з присутніх мав можливість особисто "показати" червону картку і пояснити чим саме його не задовольняє сьогоденна влада.

Голова Київської організації "Студентська Свобода" Андрій Бардис зазначив, що на акції присутні молоді люди з різних партій та організацій. Вони всі мають певні ідеологічні відмінності, однак у цей день вони об'єднались заради спільної мети – повалення режиму Януковича.

"Сьогодні патріотична молодь оцінює 2 роки ганебного правління Януковича. За антиукраїнські дії ми виставляємо йому червону картку. Сподіваюсь, наша ініціатива стане початком кінця антиукраїнського режиму", – наголосив Андрій Бардис.

Прес-служба Київської міської організації "Студентська Свобода"

Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>