Кіровоградські патріоти провели «Забіг здорової молоді»

Спорт, здоров’я, націоналізм!30 червня 2012 року кіровоградські активісти молодіжних громадських організацій «Сокіл» та «Студентська Свобода», за підтримки місцевого осередку Всеукраїнського об'’єднання «Свобода», провели акцію «Забіг здорової молоді». Біжучи центральною вулицею Кіровограда від пам’ятника «Янголу охоронцю» до «Фортечних валів», молодь вигукувала гасла – «Спорт! Здоров’я! Націоналізм!», «Молодь на стадіони!», «Твереза людина – – велика Україна!». Таким чином, патріотична молодь закликала кіровоградців відмовитись від шкідливих звичок, та вести здоровий спосіб життя.

Цей захід молоді націоналісти приурочили до дня народження генерал-хорунжого Української Повстанської Армії Романа Шухевича, який свого часу прославився не лише військовими звитягами, але й спортивними здобутками та рекордами. Зокрема голова Кіровоградського обласного штабу ВО «Свобода» Руслан Андрійко зазначив: «Роман Шухевич був не лише героєм, генерал-хорунжим, провідником могутньої Української Повстанської Армії, він був іще й успішним спортсменом, рекордсменом Галичини з плавання та бігу».

Загалом молоді свободівці, соколята та небайдужі кіровоградці, пробігли близько трьох кілометрів головною вулицею міста, зробивши зупинку лише на площі Кірова, де провели спортивний флеш-моб. Учасники забігу стали колом в центрі площі і почали синхронно відтискатися від землі, а потім взявшись за плечі одне одного 20 разів поприсідали. Варто зазначити що перехожі реагували на спортивний захід патріотів, дуже позитивно – хтось аплодував, а дехто викрикував «молодці».

Забіг фінішував на «Фортечних валах», де було влаштовано мітинг. Перед учасниками заходу, виступив голова обласного штабу ВО «Свобода» Руслан Андрійко. В своїй промові він розповів про різносторонню особистість Романа Шухевича, та зокрема зазначив: «Шухевич не біг кудись за кордон, він був на своїй рідній землі і захищав свою Батьківщину, свою матір, свою кохану дружину від ворогів. І коли дружина сказала Роману Шухевичу буцімто, він її не кохає, він їй відповів: «Люба, я тебе кохаю, але Україну я кохаю ще більше». Також Руслан Андрійко зауважив: «Нажаль, Україна в якій ми живемо, має мало спільного з Україною, за яку боровся Роман Шухевич. В нинішній Україні, бухлом,  цигарками і різноманітними отрутами, нищиться наша молодь. Сьогодні майже не доступний спорт, тому що він дорогий для молоді, а стадіони і спортзали руйнуються щоб будувати бізнес-центри. Тому в цих умовах ми, націоналісти, повинні повністю відмовитися від отрут. І кожна наша відмова від вживання алкоголю і тютюну, стане ударом в бік українофобів. А кожен наш похід на стадіон або в спортзал – це укріплення нашого духу і сили».

Також перед присутніми виступила голова МГО «Сокіл» Юлія Вічко: «Цим забігом ми хотіли привернути увагу нашого суспільства, зокрема молоді, до того що зараз відбувається геноцид української нації. Оцими отрутами – горілкою, цигарками, наркотиками, нищиться наш народ, наша молодь, наші наступні покоління. Тому ми звертаємося до всіх хто це все бачить і розуміє: «Досить бухати – час бунтувати!»


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>