Керівництво КНУБА незаконно вимагає гроші у студентів

КНУБА "КІСІ"До «Студентської Свободи» звернулися студенти Київського національного університету будівництва і архітектури. Вони стурбовані тим, що керівництво вишу намагається незаконно стягнути гроші з кожного студента, що проживають в гуртожитках КНУБА. Декілька днів тому кожному мешканцю гуртожитків була вручена іменна квитанція на суму 289 грн. 60 коп., Призначення платежу: «на оплату за проживання в гуртожитку», а зверху квитанції від руки зроблена помітка «доплата». Підписана завідувачем відповідного гуртожитку.

В чому причина такого стягнення студенти не розуміють. Коментар мешканки гуртожитку: «Я, якщо чесно, не сильно зрозуміла. Нам декан намагалась щось пояснити, але в неї не дуже вийшло… Вона сказала, що, здається, ціни на всі гуртожитки зрівняли, а то одна більше платить, інша менше. І вийшло так, що нам довелось доплатити…». Студентам заявляють, що є відповідний наказ ректора.

Зазначимо, що квитанція була вручена мешканцям всіх гуртожитків, а не лише певних. До того ж кожен мешканець гуртожитку КНУБА підписав контракт на проживання із відповідною сумою сплати. Тому будь-які додаткові стягнення є незаконними. Здається керівництво гуртожитку вирішило просто нажитися на власних студентах, або прикрити певні заборгованості коштами молоді. Адже масштаб афери близько 1 млн. гривень!

Подібна ситуація нещодавно відбулася в місті Горлівка Донецької області, коли керівництво Інституту іноземних мов намагалося під виглядом добровільних внесків розрахуватися із комунальними боргами коштом студентів. Молодь вийшла на протест і не лише припинили здирництво, але й повернули вже сплачені «благодійні внески», а також добились відновлення електропостачання в своїх помешканнях.

Інші студенти Університету будівництва і архітектури зазначають, що подібні незрозумілі платежі є вже традиційними і щорічними. Своєрідна «дань» ректору.

«Студентська Свобода» докладе всіх зусиль, щоб вирішити це питання, відновити справедливість і покарати винних.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>