Хмельницька «Студентська Свобода» засудила цензуру в комунальних ЗМІ

 19 жовтня 2011 року Хмельницька «Студентська Свобода» провела акцію проти цензури в комунальних засобах масової інформації Хмельницької області. 


Захід проходив під стінами Будинку Рад, де в цей час відбувалася чергова сесія Хмельницької обласної ради.

Спочатку студенти вишикувалися перед порогом адміністративної будівлі із заклеєними ротами з написами «цензура». В руках вони тримали примірники місцевих комунальних видань, на шпальтах яких постійно представляють тільки одну позицію – позицію влади і голови ОДА Василя Ядухи. Причому фінансуються ці газети і ТБ за рахунок бюджету. Жоден опозиційний політик, опозиційна політична сила не може донести до громади свою думку через комунальні ЗМІ.

Перед студентами стояли телевізори, на яких було написано слово «цензура». Заявляючи про неприпустимість цензури в ЗМІ і, вимагаючи свободи слова і рівного доступу до них, хмельницькі студенти-свободівці розбили кувалдами телевізори і порвали газети.

В такий спосіб вони висловили своє обурення тим, що в засобах масової інформації, не висвітлюються правдиві події, які відбуваються у суспільстві. Натомість ЗМІ через тиск змушенні займатися політичною агітацією правлячих сил і безпосередньо голови ОДА Василя Ядухи.   

«Українські телеканали належать олігархам, які пов’язані з владою, або які намагаються з нею домовитися. Ми хочемо говорити те, що думаємо, бачити те, що відбувається насправді», – сказала організатор акції Аня Литвинюк.

"«Студентська Свобода» такою протестною акцією вимагала свободи слова, висвітлення реальної картини та рівного доступу до ЗМІ. Не може бути вільної журналістики в невільному суспільстві, адже самі журналісти хочуть писати про реальні події, які дійсно відбуваються та цікаві суспільству. Але влада спотворює картину, жорстко цензуруючи висвітлення подій та відновлюючи сумнозвісні «темники»", – підсумував заступник голови Хмельницької обласної «Свободи» з молодіжних питань Ігор Олійник.

Довідка. Раніше протест проти цензури з боку голови ОДА Василя Ядухи висловили місцеві журналісти, які підписали відкритого  листа Президенту України. Через втручання в діяльність ЗМІ голова ОДА Василя Ядуха потрапив до рейтингу «ворогів преси» під номером 13.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>