Хмельницька «Студентська Свобода» відвідала інтернат в смт. Антоніни

Візит Свободівців в школу-інтернат3 лютого 2012 року члени Хмельницької "Студентської Свободи" з черговим візитом відвідали антонінську загальноосвітню допоміжну спецшколу-інтернат.
У рамках традиційних для Хмельницької "Студентської Свободи" заходів молоді націоналісти привезли дітлахам іграшки, книги, одяг, ласощі. Упродовж кількох годин вони грали з дітьми у різноманітні ігри, малювали, говорили про Україну, її багату історію.
"Принциповим для нас було те, що поїздку не присвячували певній даті. Відвідувати дитячі будинки лише у Різдвяні свята разом зі ЗМІ – це піар на дітях, котрим бракує звичайного спілкування і дружньої підтримки", – зауважила свободівка Аня Литвинюк.
"У кожного з них – своя життєва історія, важка і не схожа на інші. Хтось одразу кидається в обійми, хтось ховає обличчя. Метою нашої поїздки стало прагнення довести дітям, що про них не забули, що ми готові підтримувати дружні відносини", – додав свободівець Андрій Перхайло.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>