Хмельницька “Студентська Свобода” провела акцію до Дня працівника освіти

 30 вересня 2011 року Хмельницька "Студентська Свобода" провела флеш-моб приурочений до Дня працівника освіти.У центрі міста, на майданчику біля ТЦ "Дитячий світ" свободівці виставили інформаційний стенд, який висвітлював студентські акції, що відбувалися по всій Україні проти міністра-українофоба Табачника.

"Студентська Свобода" влаштувала театралізоване дійство, яке чітко показувало все, що відбувається в українській освіті на сучасному етапі. Впродовж заходу міністр-українофоб бив лінійкою викладачів та студентів, глумився над історією України. Вірні прислужники міністра та режиму на місцях – представники обласної адміністрації прозвітували про закриття більше двадцяти шкіл в області. За служки отримали похвалу від міністра. Викладачі вимагали від студентів хабарі, ними вони потім ділилися з українофобом Табачником.

Вчителів і викладачів обдирав голова адміністрації, він забирав у них одноденний заробіток на пам'ятник "Вірі, Надії, Любові".

Окрему увагу у театралізованому дійстві було приділено змінам, які відбулися з історією України за час перебування при владі режиму Януковича: справжня українська історія – гарна, у національному строї, а теперішня – у лахмітті. Наприкінці дійства від вдячних студентів та вчителів студентка піднесла міністрові несподіваний подарунок: ударила українофоба букетом квітів кілька разів та дала йому доброго стусана.


Таким чином Хмельницька "Студентська Свобода" вкотре привернула увагу громадськості до проблем освіти: закриття шкіл, нищення авторитету  вчительської професії, зубожінні педагогів, процвітаючого хабарництва, зокрема неадекватних дій міністра Табачника до всього Українського.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>