Хмельницька «Студентська Свобода» продовжує акцію «Пам’ятай дні наших визвольних змагань»

25 січня  2012 року Хмельницька «Студентська Свобода» в рамках вже традиційної акції «Пам’ятай дні наших визвольних змагань» провела черговий показ фільму присвячений пам’яті  Героїв-Крутянців.

Цього разу учнівська молодь мала змогу переглянути кінострічку «Імена в мармурі» – естонський аналог українських Крут. Прикро констатувати факт, що за 20 років Незалежності  не створено жодної художнього фільму про подвиг під Крутами. Події, які відображено у «Іменах на мармурі» відбувалися в Естонії 1918 року і майже синхронно проходили в Україні.

Затишна аудиторія і комфортні умови не завадили поринути в події, що відбувалися в той час. Після перегляду кінофільму, хмельницькі свободівці розповіли учням про історію бою під Крутами, продемонстрували кілька документальних відеороликів, відповіли на запитання старшокласників.

«Студенти, які ще вчора сиділи за партами взяли в руки гвинтівки і ринули в боротьбу.  Крути – це історія про формування свідомості та характеру, почуттів та героїзму молодих людей, які насамперед прагнули сповнити свій обов’язок перед Батьківщиною», – підсумувала свободівка Аня Литвинюк.

«Коли ми почали діалог з учнями школи, прозвучало запитання «Хто готовий віддати сьогодні своє життя за Україну?» Знайшлося багато юнаків, які підняли руки вгору. Ми були приємно здивовані їхньою реакцією. Українська молодь, незважаючи ні нащо і ні на кого патріотична, вона готова жити заради України і будувати своє майбутнє в Незалежній Соборній Україні», – додав заступник голови Хмельницької обласної «Свободи» Ігор Олійник.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>