Херсонська «Студентська Свобода» вшанувала українців – жертв Голодомору

 

Херсонська Студентська Свобода під час ходи26 листопада 2011 року херсонська «Студентська Свобода» та «Сокіл» разом з іншими організаціями вшанували невинно загиблих українців від комуно-більшовицького режиму. Молоді націоналісти не могли оминути цей захід, вони прийшли віддати данину та згадати всіх тих, хто загинув від рук «червоних» катів. Активісти «Студентської Свободи» розробили інформаційні плакати, в котрих для пересічних мешканців були показанні як статистика загиблих, так і страшні фотографії тих років.

«Ми сьогодні зібралися тут, щоб згадати всіх невинно загиблих українців, котрі помирали від штучно створеного Голодомору в 1932-33 роках. Ці смерті залишилися на совісті комуно-більшовицького режиму, нащадки котрих, і нині правлять у нас в Україні. Тому ми виходили сюди, щоб показати їм що ми не забули про ті події і ніколи не пробачимо цього. Знаковим стало те, що з кожним роком все більше і більше людей приходить до пам’ятника «Жертвам тоталітарного режиму», і це не тільки старше покоління, а й молодь.

Нажаль прикро бачити те, що в нас ще й досі діє комуністична партія, нащадки якої і є причетними до цього великого лиха, котрий визнав весь світ. Але ми знаємо, що прийде той час, коли ця червона наволоч забереться з нашої країни, і це буде хоч маленька, але данина всім тим невинно загиблим українцям» , – заявив голова Херсонської "Студентської Свободи" Євген Матковський. 


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>