Херсонська «Студентська Свобода» вшанувала подвиг крутянців

29 січня 2012 р. Херсонська «Студентська Свобода» та «Сокіл» разом з іншими патріотичними організаціями вшанували подвиг крутянців. Близько 200 херсонців підтримали цю акцію, віддавши свою шану молодим хлопцям, котрі поклали свої життя в боротьбі проти більшовицького режиму, котрий у 1918 році сунувся на Україну.

В акції взяли участь суспільні діячі Херсонщини. Також на акції пролунали виступи істориків та поета-козака, котрий присвятив загиблим героям свій власний вірш на цю тематику. Кінцем акції стали повстанські співи від  учасників мітингу, а також була проведена  хода центральною вулицею міста до Храму Святої Олександри, де пройшла панахида за загиблими героями.

«Наша акція привернула велику увагу мешканців, котрі з великою цікавістю підходили до молодих націоналістів, щоб отримати нову порцію цінної для себе, а головне правдивої інформації.  Кожна така акція – це постріл по діючій владі. Вони не шанують такі визначні дати в нашій історії , бо являються нащадками того страшного більшовицького режиму, котрий прийшов до нас в Україну 1918 року і забрав життя багатьох тисяч українців. Толерантно-ліберастична влада спеціально оминає та не шанує ці дати, аби не пробудити в українців дух воїнів, котрі можуть їх змести з нашої рідної землі", – додав голова Херсонської обласної молодіжної громадської організації "Студентська Свобода" Євген Матковський.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>