Херсонська «Студентска Свобода» відзначила День рідної мови

21 лютого 2012 року з ініціативи Херсонської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода", а також «Студентської Свободи» відбувся урочистий хід вулицями міста, присвячений Дню рідної мови. Попри ожеледь та снігопад, у заході взяли участь біля сотні містян різного віку.

Знаменним є той факт, що в Херсоні вперше за часів української незалежности херсонська громада відзначила День рідної мови урочистим ходом вулицями міста. Лунало: "Слава Україні! Героям слава!", "Ні – русифікації моєї нації!", "Табачніка – на нари, тоді підем на пари!" та ін. Пересічні херсонці підтримували ці гасла, коли бачили колонну націоналістів, що рухалася вулицями міста. Біля кінотеатру "Україна" відбувся мітинг.

"Сьогодні ми ще раз показали всім українофобам, що Херсон – це українське місто! Сьогоднішній марш ще раз засвідчує, що кожна антинародна дія влади зустрічає ще більшу протидію з боку українців. І тому я хочу вас закликати продовжувати активно боротися з цією владою, бо саме нас, об'єднаної громади, вони бояться. Так, у них є продажні суди, прокуратура, міліція, але в нас є віра та жага до боротьби за соціальне та національне визволення України, утвердження держави без олігархів та злиднів. Я закликаю всіх вас не боятися та йти до перемоги за наше світле майбутнє!", – сказав голова "Студентської Свободи" на Херсонщині Євген Матковський.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>