Cтуденти свободівці взяли участь у круглому столі “Втрачені землі України”

17 травня 2012 року київські свободівці взяли участь у круглому столі на тему "Втрачені землі України", що проходив у Національному університеті "Києво-Могилянська академія".

У своєму виступі викладач НаУКМА, заступник голови Оболонської районної організації ВО "Свобода" з питань політичної освіти Олексій Курінний розповів про те, як етнічні українські землі – Кубань, Східна Слобожанщина, Холмщина, Підляшшя, Південна Буковина, Мараморощина, Пряшівщина та інші опинилися у складі інших держав, а також про політику денаціоналізації, яку проводили уряди цих держав щодо українського населення.

Член Київського міського комітету ВО "Свобода", кандидат історичних наук Євген Костюк відзначив, що наразі становище українців на своїх етнічних землях за межами України є вкрай тяжким, що особливо відчутно в Румунії, де українці постійно зазнають переслідувань з боку румунських шовіністів, які прагнуть їх повної асиміляції. "Лише тоді, коли до влади в Україні прийдуть націоналісти, які будуть послідовно проводити політику захисту українців на їх етнічних землях, ситуація зміниться" – наголосив свободівець.

Прес-служба "Студентської Свободи"


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>