Cтудентська Свобода Січеслава провела тренінг Механізми фальсифікацій на виборах та протидія їм

6 жовтня «Студентська Свобода» Січеслава влаштувала юридичний вишкіл, присвячений механізмам фальсифікацій на виборах та способам боротьби з ними.
 
Парламентські вибори, що пройдуть 28 жовтня, вже зараз привертають увагу спостерігачів та політтехнологів. Ні для кого не секрет, що цьогорічна парламентська гонка є вельми напруженою і у процесі політичних змагань будуть застосовуватися не зовсім прозорі схеми та технології. Щоб якось зашкодити таким антизаконним процесам, «Студентська Свобода» Січеслава присвятила особливу увагу розкриттю механізмів фальсифікацій та методів боротьби з цими схемами.
 
Лектор Ігор Філіп, юрист-консультант, що спеціалізується на Законі про вибори, люб’язно погодився безкоштовно декілька годин приділити увагу тонкощам виборчого процесу для майбутніх спостерігачів та членів ДВК на виборах 2012 року.
 
Тренінг був абсолютно відкритий для усіх бажаючих, незалежно від партійної приналежності. Долучитися до таємниць закулісної політики прийшло 10 осіб. Лекція пройшла в робочому темпі, присутні уважно слухали професіонала-лектора, задаючи йому питання та занотовуючи такі потрібні у недалекому майбутньому знання.

Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>