Cічеславська «Студентська Свобода» зробила лекцію, присвячену Ірландській республіканській армії.

Cічеславська «Студентська Свобода» зробила лекцію, присвячену Ірландській республіканській армії.

14 вересня 2012 року в місті Січеславі «Студентська Свобода» провела лекцію, присвячену історії виникнення та розвитку Ірландської республіканськоої армії.

   

Близько 20-ти членів «Студентської Свободи» в офісі міського осередку Всеукраїнського об’єднання «Свобода» прослухали лекцію у форматі діалогу-семінару, в якій розповідалося про причини виникнення, розквіт та занепад діяльності незалежної Ірландської республіканської армії, що захищала інтереси етнічних ірландців та їх кельтську етнічну мову від колоніальної політики корони Британської імперії. Лектор Роман Осадчук зазначив, що «…у наш час певні ідеї та тактика ірландської  партизанської боротьби може бути цілком запозичена нами…».


 

Під час цікавої розповіді були продемонстровані слайди, фото та уривки кінофільму, що наочно ілюстрували повстанську діяльність партизан Північної Ірландії. Після вступної та основної частин екскурсу у минуле ірландців відбулася дискусія присвячена питанню проводження паралелей між діяльністю ІРА та УПА, між становищем тогочасної Північної Ірландії та сучасної України.

 

Захід був дуже пізнавальний, цікавий та спонукаючий до висловлення власних думок. Маємо надію, що такі подорожі у минуле, змішані з наочною демонстрацією фото- та кіно матеріалів стануть гарною традицією для «Студентської Свободи» і надалі.

 


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>