Члени Січеславської ”Студентської Свободи” провели мітинг на річницю “революції на граніті”

2 жовтня 2011 року члени Січеславського обласного осередку ВМГО ''Студентська Свобода'' разом з членами Кам'янської (Дніпродзержинської) міської організації ВО ''Свобода'' провели патріотичну акцію до 21-ї річниці студентської "революції на граніті", учасниками якої 1990 року були представники Української  cтудентської спілки та Студентського братства.


Учасники мітингу 
Члени Січеславської "Студентської Свободи" разом із Дніпродзержинською міською організацією Всеукраїнського об'єднання "Свобода" провели спільний урочистий мітинг у Кам'янському (Дніпродзержинську) під назвою ''Гранітна барикада'', який було присвячено 21-й річниці студентської "революції на граніті".
 
Метою мітингу було нагадати пересічним громадянам і місцевій владі про кампанію протестного голодування української молоді в СРСР, організовану силами молоді й студентства, що стала важливим кроком на шляху до Незалежності України.
 
Урочистий мітинг відбувся м. Дніпродзержинськ (Кам'янське), на традиційному місці збору місцевих націоналістів – на майдані біля пам'ятника Тарасові Шевченку. Акцію розпочав організатор мітинг голова Січеславської обласної організації ВМГО "Студентська Свобода" Денис Ковальов, який заявив:  Сьогодні ми згадуємо ті буремні часи, коли українське студентство усвідомило свою важливість у формування майбутнього своєї держави, ми вшановуємо радикальний крок учасників ''революції на граніті'', який має надихнути сучасну українську молодь на власні самостійні кроки, які будуть керуватись ідеями Д. Донцова і М. Міхновського, С. Бандери і Є. Коновальця. Ми, члени "Студентська Свобода" маємо на собі показати приклад
сучасній молоді. Тому, аби отримати вільну українську Україну нам, націоналістам, треба гуртуватись і діяти спільно. І перемога буде за нами! Слава Україні!».
 
Наступним слово узяв заступник голови Дніпродзержинської міської організації ВО "Свобода" Денис Савченко, який наголосив: «Ми, українські  націоналісти маємо нести у молодь свої ідеї. За українським студентством майбутнє, а тому треба сформувати в молоді не тільки шанобливий патріотизм, а й відчайдушний націоналізм. Молодь не повинна шукати кращого життя за кордонами України, вона має творити тут своє майбутнє. Ми, свободівці, єдині хто прагне здобути багату Українську державу, а тому, донесемо наші ідеї до молоді. Слава Україні!».
 
Урочистий мітинг закінчився спільним виконанням державного славня України.
 

Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>