АНОНС: В Умані відбудеться Марш «Захисти своє місто від свавілля!» в рамках безстрокової кампанії «Умань без хасидів»

22 вересня 2012 року в Умані Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та обласний осередок ВМГО «Сокіл» проведуть Марш «Захисти своє місто від свавілля!», який відбудеться в рамках безстрокової кампанії «Умань без хасидів». Збір учасників Маршу о 15 годині біля Пам’ятного каменя на місці пам’ятника Гонті і Залізняку навпроти заводу Мегомметр.

Під час Маршу буде оголошено вимоги до влади щодо вирішення проблем із щорічним відвіданням Умані великою кількістю хасидів: напруженням криміногенної ситуації, загрозою терактів, загрозою спалахів небезпечних епідемій, напруженням міжетнічних стосунків, нехтуванням хасидами українських звичаїв та законів, самовільне будівництво, накопичення боргів у міському бюджеті за комунальні послуги тощо.

Запрошуються усі небайдужі українці, яким набридло нехтування національних та соціальних прав з боку влади.

Для довідки: Безстрокова кампанія «Умань без хасидів», розпочата Черкаською обласною організацією ВО «Свобода» в 2010 році, являє собою інформаційно-пропагандивну діяльність у різних сферах й форматах та із застосуванням різних методів і засобів, що спрямована на привернення уваги громадськості міста і України до проблем, які виникають у мешканців Умані в зв'язку із приїздом великої кількості хасидів та пропагує якісно нові та дієві шляхи вирішення цих проблем.

АНОНС: В Умані відбудеться Марш «Захисти своє місто від свавілля!» в рамках безстрокової кампанії «Умань без хасидів»


Цей допис було опубліковано в Анонси. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>