Андрій Бардис: “Призначення людини Табачника ректором КНУБА – початок примусової зміни керівництва столичних ВНЗ”. Відео

25 вересня 2012 року студентам Київського національного університету будівництва і архітектури представили єдиного кандидата на посаду ректора – заступника Табачника Кулікова Петра Мусійовича. І це не єдиний київський виш де раптом виникла потреба змінити керівництво саме напередодні виборів.

За останній час університетами прокотилась хвиля перевірок Державною інспекцією навчальних закладів (ДІНЗ). На сьогодні вона перевіряє Національну академію статистики, обліку та аудиту (НАСОА), де вже обговорюють можливе усунення ректора Пилипенка І. І. Подібна загроза стосується і інших ВНЗ.

Ця інспекція була нещодавно створена Міністерство освіти і науки, щоб отримувати привід для закриття навчального закладу чи відбирання орендованого приміщення, а також для встановлення контролю через зміну керівництва. Перед Євро під готелі забирали приміщення у Київського славістичного університету, Медичного коледжу, де навчають дітей-інвалідів та у інших закладів. Очевидно зараз над посадовцями з Міністерства освіти нависла загроза зміни влади, тому кожен шукає собі тепле і престижне місце ректора і бажано столичного вишу.

Одразу після перевірки ДІНЗ подає у відставку Анатолій Тугай, який був ректором Університету будівництва і архітектури 28 років. На вакантне місце висунутий лише один кандидат. Петро Куліков – керівник апарату Міністерства освіти, заступник відомого українофоба Табачника. Отже, пан Куліков повністю підтримує антиукраїнські ініціативи Табачника по закриттю українських шкіл, переписуванню історії на радянську пропаганду, впровадження російської мови в закладах освіти. Всі пам’ятають спробу ввести платню за користування бібліотеками чи консультацію викладача. Закон «Про вищу освіту» розроблений Міністерством освіти і науки не витримав жодної критики ні з боку науковців, ні з боку студентів. Лише завдяки численним протестам молоді і, зокрема, «Студентської Свободи» цей закон не був прийнятий. Саме Петро Куліков був прихильником підняття цін на гуртожитки і встановлення вартості на рівні 40% від стипендії. І звичайно студенти пригадують останній «лохотрон» від міністерства і пана Кулікова. Коли стипендію ніби підняли, а надбавку за інфляцію прибрали і фактично сума, яку отримує студент не змінилася. Зате інформаційний цирк щодо підняття рівня стипендії поповнив кількість «покращень».

Але не лише «здобутки» на посаді в Міністерстві має Петро Куліков. Під час акції протесту проти Табачника він називає студентів-протестувальників «бидлом», а через місяць повторює свої слова: «Ті, хто стояв на підтримку Табачника – то справжні студенти, а всі інші, хто тут був – то бидло».

Також цікавий період перебування Петра Кулікова на посаді в КПІ. З 1991 року він очолював структуру, що займалася матеріально-технічним забезпеченням головного технічного вишу України. За свідченням очевидців, в часи керівництва пана Кулікова технічна база, оновлена в 1989 році, повністю була знищена. Ректором в той час був друг Кулікова Петро Таланчук, до якого теж не мало питань щодо застосування коштів, які виділялись на КПІ.

Про ці віхи в біографії єдиного претендента на посаду ректора КНУБА і спитали представники «Студентської Свободи» під час його презентації. Відповіді були непевними і з ознакою знервованості. Проте, коли студенти дізналися більше про «досягнення» пана Кулікова вони нагородили свободівця оплесками за рішучисть у поширенні правди.

Як бачимо Петро Мусійович Куліков послідовний в своїй деструктивній діяльності на посадах в університеті і Міністерстві освіти, а також не приховує своє ставлення до студентів, які готові захищати свої права, честь вишу і країни. Тому абсолютно не припустимо щоб ця людина очолила головний будівельно-архітектурний виш України. Інакше його теж чекає сумнозвісне «покращення».

Закликаємо викладачів і студентів, членів вченої ради, які обирають ректора університету, висловити свій протест проти кандидатури одіозної особи Петра Кулікова. КНУБА має керувати гідна людина, яка має моральний авторитет і серед науковців, і серед студентів. «Студентська Свобода» готова підтримати свідоме студентство в боротьбі за майбутнє їхнього вишу.

Голова Київської «Студентської Свободи» Андрій Бардис

Група "КНУБА проти Кулікова!": http://vk.com/club43438895


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>