5 квітня 2012 року в Києві відбудеться завершення змагання “Готуй намет навесні”

5 квітня 2012 року з 11:00 до 14:00 в Києві на Майдані Незалежності відбудеться завершення змагань молоді "Готуй намет навесні", які проводяться в рамках молодіжної кампанії "Вставай!".

Акція є фіналом всеукраїнського конкурсу на швидкість розбивання наметів. Про змагання було оголошено в Києві на Майдані Незалежності 22 березня, а протягом 29 березня – 3 квітня відбулися змагання по всіх регіонах України. Участь в акції 5 квітня візьмуть лідери регіональних змагань та охочі активісти.

Протягом 1 години молодь вправлятиметься на швидкість збирання та розбирання наметів. Переможця всеукраїнського змагання буде нагороджено подарунком.

Таким чином організатори вкотре продемонструють рівень "наметової готовності" станом на весну 2012 року та поділяться думками про те, де українська молодь зможе потенційно використати намети в 2012 році.

Як відомо, старту наметових змагань 22 березня на Майдані Незалежності перешкодили працівники правоохоронних органів, які намагалися затримати активістів, а потім почали вилучати намети. Пізніше міліція відступила, але активісти виявили, що пропали 6 наметів. Фотокамери та відео чітко зафіксували, що намети в правоохоронців. Тому 29 березня, в день регіональних змагань активісти в Києві провели пікетування міліції з вимогою віддати 6 викрадених наметів. Щодо інших міст, то загалом акції пройшли мирно та спокійно, окрім Сімферополя, де влада заборонила акцію в судовому порядку.

Довідка: В молодіжну кампанію "Вставай!" об'єдналися молоді активісти Всеукраїнського об'єднання "Свобода", ВО "Батьківщина", Народного Руху України, "Фронту Змін", інших партій та молодіжних середовищ.

До участі в кампанії почали приєднуватися звичайні громадяни, громадські організації, студенти, які підтримують ініціативу виведення Януковича та його людей з української політики, як таких, що не виконали обіцянки перед молоддю та зрадили державні інтереси.


Цей допис було опубліковано в Анонси. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>