4 квітня 2012 року Київська «Студентська Свобода» провела лекцію в школі

4 квітня 2012 року Київська «Студентська Свобода» провела лекцію в школі № 139, що в Шевченківському районі столиці. Тема лекції «Визвольні змагання в XX столітті». На зустріч була запрошена паралель дев’ятих класів, а також викладачі і керівництво школи. Цікава і захоплююча розповідь про українську звитягу в XX столітті не залишила байдужим жодного слухача і замість одного уроку лекція тривали цілих два. Керівництво школи із захопленням сприйняло ініціативу «свободівців». А тому наступна лекція на тему здорового способу життя пройде в школі № 139 вже за тиждень.

«Ми прагнемо донести засади української ідеї до всіх категорій суспільства. Особливо важливим є патріотичне виховання молоді, тому ми систематично організовуємо лекції на теми української історії, мови, спорту в школах і університетах по всій Україні. Сьогодні нас дуже добре прийняли в школі № 139, а тому подібна співпраця буде продовжуватись і надалі», – заявив голова «Студентської Свободи» Шевченківського району Києва Євген Миколута.


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>