23 листопада 2014 року Запорізька “Студентська Свобода” взяла участь у Всеукраїнській акції “Україна разом!”.

BUv4Regp2ZE

Учасники заходу вишивали мапу України, слухали українську поезію та національні пісні. Також відбувся збір грошей для учасників АТО.

“Україна разом” – це культурно-мистецька акція, спрямована на об’єднання за спільною справою – вишиванням карти України. Ескіз вишивки створено з використанням прапорів усіх областей України та Меджлісу кримськотатарського народу. Вишивку відправлять по всім обласним центрам України, а сама акція претендує на національний рекорд. Полотно буде включено до виставки “Різдвяний ярмарок”, яка відбудеться у “Мистецькому Арсеналі” в Києві перед Новим роком. Кінцевий пункт призначення – Верховна Рада України, де вишивку планують розмістити як оберіг та нагадування про національну єдність.

Цей захід об’єднує міста України та доводить бажання українців жити в єдності кордонів незалежної держави – неньки України. Я вірю, що цей оберіг принесе добробут нашій країни, адже стільки людей вклало свою душу, вишиваючи мапу…”, – зазначила голова “Студентської Свободи” Ярина Геращенко.

 

Прес-служба Запорізької ВМГО “Студентська Свобода”


Цей допис було опубліковано в Звіт, Осередки, Статті із тегами: , , , . Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>