Діяльність

17 квітня відбулася пізнавальна лекція Бізнес школи!

20.04.18 19:34


17 квітня за ініціативою парламентської групи Факультету фінансів, підприємництва та обліку та підтримкою профспілки “Студентська Свобода” відбулася пізнавальна лекція Бізнес школи!

Учасниками були молоді та енергійні студенти, які бажають досягти успіху в житті та навчанні! Лекцію-тренінг провели успішні чернівчани #Олександр_Заліско та #Сергій_Палагнюк.

Зустріч була неймовірною! Олександр розповів про свої злети та падіння, про те, як ще зі студентських років він шукав своєї реалізації в різних сферах, що саме було його прозрінням і початком його кар’єри блогера!

Сергій, неодноразово був лектором, на зустрічі з студентами з відкритою душею розповів про свій не легкий, але не менше цікавий початок кар’єри в сфері підприємця. Його перші кроки були для нього, 19 річного студента, надзвичайно важкими, але не побоюючись труднощів, став успішним сьогодні!

Обидва лектори наголосили нам студентам, не боятись виходити з своєї зони комфорту, бути працьовитими і з любов’ю займатися своєю справою. Адже тільки так можна досягти успіху в будь-якому починанні!

прес-служба профспілки «Студентська Свобода»