16-річному Артурові Кравченку, який постраждав від свавілля “Беркута” в Умані, відмовляють у наданні медичної допомоги

Шістнадцятирічного члена молодіжної громадської організації "Сокіл" Артура Кравченка, який отримав травми спини та черевної порожнини під час свавілля "Беркута" в Умані 25 вересня 2011 року, відмовляються лікувати у миколаївській лікарні. Артур Кравченко вже протягом тижня чекає на медичну допомогу, перебуваючи в обласній дитячій лікарні. Стан хлопця погіршується.


Лікар Артура Кравченка Сергій Трянов відверто знущається з хлопця, відмовляючи у ліках та процедурах, вимагає приїзду батьків. Мати Артура на разі у відрядженні, батька в хлопця немає, тож, Миколаївський "Сокіл" взяв на себе допомогу на час лікування та реабілітації побратима. Проте лікарі уникають контакту з товаришами постраждалого. Стан Артура з кожним днем погіршується – посилюється біль у спині та лікті, підвищується температура, хлопцеві важко рухатися.

Миколаївська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та МГО "Сокіл" заявляють про готовність боротися за здоров'я свого побратима! Миколаївські націоналісти заявили, що вимагатимуть покарання бездіяльних лікарів, які "забули" про клятву Гіппократа. Юристи готують звернення до прокуратури. Миколаївські свободівці та "соколята" налаштовані на масовий протест.

Нагадаємо, 25 вересня 2011 року відбулася зустріч депутатів місцевих рад Київщини та Черкащини із мешканцями Умані. Місцеві жителі скаржилися свободівцям на брутальне поводження заїжджих релігійних туристів з Ізраїлю, нехтування хасидами елементарними нормами поведінки й хамське ставлення до місцевих українців. Після заходу його учасників оточили бійці спецпідрозділів міліції й без попередження почали бити всіх без розбору – людей похилого віку, дітей та жінок.

Докладніше на http://www.cherkasy.svoboda.org.ua/diyalnist/komentari/024438/

Довідка: Ті, хто бажає допомогти, можуть переказати кошти на карту "Приватбанку": № 4405885016279611 Губський Демид Олександрович (голова Миколаївського "Сокола"). Будемо вдячні за будь-яку допомогу.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою http://vkontakte.ru/id63787021 або за номером телефону (093)650-15-14 (Демид).


Цей допис було опубліковано в Статті. Закладка на постійне посилання. -
Comments:

Додати коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов’язкові поля відмічені зірочкою *

*
*

Ви можете використовувати наступні HTML теги та атрибути <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>