Знай першим

У Києві проведуть Форум зі студентського спорту

06.03.18 15:52

У 2022 році на базі Національного університету фізичної культури і спорту у Києві проведуть міжнародний Форум зі студентського спорту.

Презентувати проект студентського Форуму випала можливість Студентській спортивній спілці України. На їхню думку, цей масштабний освітній захід сприятиме розвитку студентського спорту та заохотить молодь брати участь у спортивних та освітніх проектах.

«На час проведення Форуму Київ стане світовою студентською столицею. Це чудова можливість для українських студентів познайомитися з культурою інших країн, зокрема і спортивною. Впевнений, що така взаємодія піде на користь усім учасникам заходу», – зазначив заступник Міністра освіти і науки Роман Греба.

Міжнародна федерація студентського спорту була створена в 1949 році для розвитку і просування спорту серед студентів у всьому світі. Штаб-квартира організації знаходиться в Лозанні (Швейцарія). Кожні 2 роки організація проводить Форум зі студентського спорту, який передбачає проведення семінарів, презентацій спортивних та культурних заходів. Захід зазвичай триває 5 днів.

прес-служба профспілки «Студентська Свобода»