Діяльність

Суддя-сепаратист, Олег Лінник, досі залишається суддею, попри люстрацію

12.01.18 17:03

У липні 2011 року указом Віктора Януковича суддя Олег Лінник був переведений із Маріїнського районного суду Донецької області до Шевченківського райсуду столиці. До цього він підозрювався у здійсненні підлогу документів та перевищенні службових обов’язків. Тоді він ще працював у податковій міліції. Власне, під суддівською мантією він свого часу вирішив заховатися від кримінальної відповідальності.

Суддя Лінник є палким прихильником “руського міра”. Про це свідчать дані із його соціальних мереж. Журналісти прослідкувати, що він підписаний на низку антиукраїнських спільнот і ставить “лайки” під дописами такого ж змісту.

Суддя Лінник не просто обслуговує інтереси нинішньої влади, але й бере активну участь у відбілюванні злочинців, які вчиняли злочини проти учасників Революції гідності. Так, саме він фактично відпустив “тітушковода” Крисіна.

Тепер суддя Лінник розглядає справу проти Захисників конституції, які вийшли на протест проти легалізації відверто антидержавних положень “мінських угод” на рівні Конституції України. Угод, написаних під диктовку з Кремля кумом Путіна Медведчуком.

В четвер, під час чергового судового засідання суддя Лінник спробував під надуманим приводом зробити розгляд справи закритим. Хоча “потерпілі” заявили, що зараз загрози їх життю та здоров’ю через відкритий режим розгляду немає.

Після цього працівники МВС, які перебували в приміщенні Шевченківського райсуду двічі вчинили напади на активістів ВО “Свобода” та ВГО “Сокіл”. Під час першої сутички до непритомності побили депутата Київради, ветерана війни Володимира Назаренка. Потім заблокували в приміщенні суду інших активістів, а після невдалої спроби їх там утримувати напали на них на території суду із застосуванням сльозогінного газу і кийків. Варто сказати, що працівники МВС, які не назвалися і приховували обличчя допускали відверто антиукраїнські вислови та приниження за національною ознакою, що викликає питання як мінімум до мотивації цих осіб, а можливо і щодо їх громадянства та вірності присязі українському народові.

Очевидно, що це все стало можливим через те, що не було здійснено реальної люстрації в судовій та правоохоронній системах. Нинішня влада разом зі старою системою влаштувала не просто антидержавну олігархічну контрреволюцію. Вона зробила її ще й антиукраїнською.

Якщо люстрацію не відбудеться, як того вимагали на Революції Гідності, за неї візьметься українська нація і українська громада.

прес-служба ГО “Українська Студентська Свобода”