Uncategorized

СТУДЕНТСЬКА СВОБОДА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО МАРШУ СЛАВИ УПА-2018

15.10.18 20:28

Студентська Свобода долучилася до Маршу УПА, який було проведено за ініціативи  ВО «Свобода» до Дня захисників України. Гасло під яким вони вшанували пам’ять героїв: «Повернути Україну українцям!»
Націоналісти пройшли багатьма вуличками столиці, у руках яких майоріли червоно-чорні та жовто-блакитні стяги, які сповіщали усім, що сьогодні велике свято і закликали небайдужих долучитися до них! До урочистої ходи приєдналося чимало народних депутатів, серед яких був і лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.
«Я, Голова Всеукраїнського обєднання “Свобода”, керуючись інтересами нації і держави, задля єдності націоналістичних сил офіційно заявляю: інтереси України і українців для мене вищі за будь-які амбіції»,— щиро заявив Олег Ярославович, а потім додав, що на цих президентських виборах він не буде висувати свою кандидатуру! Народний депутат закликав підтримати Руслана Кошулинського, який за його словами є гідним бути керівником та міцною опорою нашої держави. Усі небайдужі, які взяли участь у святковій ході ще раз  доводять, що сьогодні ми крокуємо у правильному напрямку до щасливого і світлого майбутнього нашої держави!
Ми єдина нація, яка, об’днавшись, зможе досягти усіх своїх  цілей!
Слава Україні!

прес-служба профспілки «Студентська Свобода»