Діяльність

Студентська Свобода Вінниччини 28 березня зустрілася з українською письменницею Оксаною Тебешевською

28.03.18 22:05

28 березня “Студентська Свобода” Вінниччина разом із ГО “Яворина” були запрошені у КВНЗ “ВАНО” на зустріч із поетесою і прозаїком, яка нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, членом Національної спілки письменників України, заслуженим учителем України, депутатом Івано-Франківської обласної ради (фракція ВО “Свобода”) Оксаною Тебешевською.

Оксана Степанівна розповіла багато цікавих та корисних речей зокрема поділилась своїми міркуваннями для чого розмовляти українською мовою. Розповіла цілу наукову теорію, чому російська мова екологічно небезпечна для української землі і пояснила це з точки зору квантової фізики.

Окрім учителювання, енергійна жінка встигає займатись ще багатьма різноманітними справами . Багато часу забирає депутатська робота. Чимала увага приділяється просвітницькій діяльності та волонтерству.

Такі люди своїм прикладом надихають працювати і намагатись робити ще більше добрих справ не лише для економічного розвитку України, але і для духовного збагачення нашої держави, адже як сказала сама Оксана Степанівна: “Держава починається з культури!”

прес-служба профспілки «Студентська Свобода»