Анонси

Святкуй День народження Тараса Шевченка разом із ШЕ.Fest

07.03.18 17:10

У ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ШЕВЧЕНКА ВІДБУДЕТЬСЯ КОНЦЕРТ ПІСЕНЬ З «КОБЗАРЯ»

Кияни зможуть почути безкоштовно 10 пісень на слова Шевченка у його день народження. Усі треки будуть виконуватись музикантами наживо в Колонній залі КМДА.

Гала-концерт відбувається в рамках щорічного Ше.Пісня ІІ Пісні на слова Т. Шевченка, який організовує небайдужа молодь столиці, аби Шевченко зазвучав по-новому.

Під час гала-концерту прозвучать пісні на слова Тараса Шевченка у виконанні гуртів TaRuta, Mysterya, Рок-гурт “СонЦе”; вокального ансамблю «Ягідки», дитячого хору «Пектораль» дуету Miha Nevidomskyi і Юлія Качула (Zoreliya Singer) та бардів Володимир Пироженко (Volodymyr Pyrozhenko), Юрій Гусарук та Тарасюк Богдан. Зазначимо, що музиканти подавали свої заявки за трьома номінаціями – бардівська пісня, рок-гурти та вокальні колективи.
Під час концерту звучатиме також і поезія Тараса Шевченка у традиційному прочитанні від сучасних українських поетів.

Всеукраїнський конкурс пісні на слова Тараса Шевченка «Ше.Пісня» має за мету популяризувати творчість Тараса Шевченка. Заявки від музикантів приходили з різних куточків країни, зокрема з Києва та області, Чернігівщини, Хмельниччини, Вінниччини, Харківщини, Івано-Франківська і навіть з Криму.
Ведучий гала-концерту — Ведучий Олександр Висоцький.

Дата гала-концерту – 9 березня. Початок о 19:00
Адреса: вул. Хрещатик, 36 (Колонна зала КМДА, 2-й поверх)
Вхід вільний!
Гала-концерт “Ше.Пісня 2018”

прес-служба профспілки «Студентська Свобода»