Знай першим

Оприлюднили рекомендації щодо реєстрації для участі в ЗНО-2018

05.02.18 14:30

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018 року триватиме з 6 лютого до 19 березня. Унесення змін до реєстраційних даних – з 6 лютого до 2 квітня 2018 року.

Щоб успішно зареєструватися для участі в ЗНО, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру. Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Одним з перших кроків є обрання категорії особи. Якщо ти у 2018 році завершуєш навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо) – твоя категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2018 року».

Якщо ти є учнем (студентом, слухачем) закладів професійної (професійно-технічної) освіти і здобуваєш в поточному році повну загальну середню освіту, – твоя категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

Якщо ти є учнем (студентом, слухачем) закладу вищої освіти (коледж) і здобуваєш в поточному році повну загальну середню освіту, – твоя категорія «Студент закладу вищої освіти». Якщо ви вже маєте атестат (здобули повну загальну середню освіту в попередні роки), незалежно від того, де ви навчаєтеся зараз (чи продовжуєте навчатися), – ваша категорія «Випускник минулих років».

Якщо ти навчаєшся у закордонному навчальному закладі та здобуваєш в поточному році повну загальну середню освіту, – твоя категорія «Випускник, який здобуде в 2018 році повну загальну середню освіту в навчальному закладі іншої держави».

Отут можна знайти інструкцію щодо реєстрації осіб, які складають ДПА у формі ЗНО: випускники закладів загальної середньої освіти 2018 року; учні (слухачі) закладів професійної освіти; студенти закладів вищої освіти

А тут можна знайти інструкцію щодо реєстрації осіб, які не складають ДПА у формі ЗНО: випускники минулих років; учні (слухачі) закладів професійної освіти; студенти закладів вищої освіти; випускники, які здобудуть у 2018 році повну загальну середню освіту в навчальному закладі іншої держави

Підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2018 рік».

прес-служба ГО “Українська Студентська Свобода”