Знай першим

Олегу Супруненку присвоїли звання “Почесний громадянин Миргорода” (посмертно)

22.12.17 16:17


Два роки тому, Олег був делегатом на з`їзді “Студентської Свободи”. Активний, цілеспрямований, в його очах була жага до змін в державі, і він розумів, що тільки молодь здатна втілити ці зміни.
Депутати Миргородської міської ради 19 грудня 2017 року проголосували за присвоєння вбитому депутату-свободівцю Олегу Супруненку звання “Почесний громадянин міста Миргорода”.
В засіданні брали участь заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко, очільники обласного та міського осередків ВО “Свобода” Валерій Черняков та Юліан Матвійчук.
Свободівци взяли на себе ініціативу і почали голосування з промови. Депутат Миргородської міськради Олександр Білоконь наголосив: “Для Олега Супруненка на першому місці завжди були люди. Він виріс і працював у Миргороді. Був активним учасником Революції гідности, відстоював інтереси мешканців, зокрема боровся проти здорожчання вартости проїзду у громадському транспорті. Самовіддану роботу та активну громадянську позицію молодого націоналіста цінували мешканці, і після його смерті говорили про нього лише гарні слова. Він заслуговує на пошану!”. Анатолій Ханко підтримав Олександра Білоконя і закликав депутатів надати Олегу Супруненку звання “Почесний громадянин міста Миргорода” (посмертно).
З другої спроби відповідне рішення було ухвалено. Більшість депутатів підтримали ініціативу ВО “Свобода”у присвоєнні звання Олегу Супруненку “Почесний громадянин Миргорода”. (посмертно)

прес-служба ГО “Українська Студентська Свобода”