Знай першим

КПІ імені І. Сікорського разом «Укроборонпром» запустили проект дуальної освіти

25.12.17 15:28

Нова магістерська програма КПІ та Укроборонпрому має назву «Управління у сфері оборонно-промислового комплексу». Перший випуск магістрів за цією спеціальністю планується 2019 року.

Щоб впровадити інтегровану програму, в університеті співпрацювали з Укроборонпромом, аби з’ясувати, які саме знання та компетенції повинні мати майбутні випускники. Передбачається, що межах програми готуватимуть фахівців, спроможних оперативно ухвалювати системні інноваційні рішення з урахуванням ризиків. Термін навчання – 1,4 роки.

Магістри навчатимуться за таким дисциплінами, як правовий захист інтелектуальної власності, стратегічне управління, ризик-менеджмент, комерційна дипломатія тощо. Водночас, наприклад, вивчати інноваційну продукцію військово-промислового та подвійного призначення чи проходити практику слухачі будуть безпосередньо на підприємствах Укроборонпрому.

Окрім підготовки магістрів, угода також передбачає проходження практики на цих підприємствах інших студентів київського політеху, створення на виробничій базі умов для виконання ними курсових і дипломних проектів тощо. Натомість фахівці КПІ забезпечуватимуть науково- технічну підтримку проектам, що реалізуються на базі Укроборонпрому.

прес-служба ГО “Українська Студентська Свобода”